You are currently viewing Zbiórki z bonusem…

Zbiórki z bonusem…

Spotkania po zbiórce

Uwaga, od piątku 2 października b. r. wprowadzamy do programu drużyny nowość – Spotkanie po zbiórce! Spotkania będą się odbywać zawsze po pierwszej zbiórce w miesiącu (tak, po tej mundurowej) od godz. 18:00 do 21:00 a ich celem jest swobodne, nieformalne spędzenie czasu w gronie kolegów i przyjaciół. Na programie możemy się umówić albo spontanicznie coś zaimprowizować…

Optymisto,
uważaj spotkanie jako akcję pozazbiórkową, na której możesz zostać tylko z pisemną zgodą rodziców.
Spotkanie po zbiórce jest dobrowolne a twoja nieobecność nie ma znaczenia, w odróżnieniu od normalnej zbiórki…

Na Spotkaniach po zbiórce można poruszać tematy harcerskie, drużynowe, na które zabrakło czasu podczas zbiórki, ale tylko w celu dowyjaśnienia albo wytłumaczenia, żeby nie byli poszkodowani nieobecni. Można jeszcze pogadać o indywidualnych próbach czy czymś podobnym…

Dodaj komentarz